Кошик
13 відгуків
Ліжка з дерева від виробникаПерейти в каталог

Ви шукайте ліжко? Як вибрати дерев'яне ліжко? Ми Вам допоможемо!

Ліжка СМІФ виготовлені з натурального дерева. СТОП! Всі пишуть, що ліжко з натурального дерева, а яка ж тоді різниця в якої фірми купувати? Для цього потрібно розуміти важливі моменти у дерев'яних ліжках. А саме:

- навіть у ліжках з масиву використовується клей. Важливо, щоб клей був якісний та пройшов всі експертизи по екологічності, найкраще це клей з ЄС, там перевіряють на совість. Ми використовуємо клей Jowat, його виробляють в Польщі, відповідно якість на високому рівні.

- кріплення - це можна сказати основа основ. Якщо кріплення погане, все решта неважливо. Якщо ліжко має звуки скрипу або стики деталей погано зафіксовані, то рано чи пізно воно розвалиться. Ми використовуємо найміцніше із всіх можливих кріплень, це кріплення на стяжку з гайкою. Його плюс ще в тому, що його можна підтягувати, так як з часом і умовами навколишнього середовища дерево всихається, ліжко розхитується і вже не так щільно тримається. А з кріпленням на гайку , його можна раз в рік підтягувати і воно прослужить 20-30 років. 

- покриття. Лак, фарба, масло - повинні бути якісними. Що значить якісними? Це коли при повному висиханні не виділяються хімічні речовини. Найкраще це лаки на водній основі або масло що втирається.