Кошик
13 відгуків
Ліжка з дерева від виробникаПерейти в каталог

Як обрати матрац - Керівництво 6 кроків

Втрата сну через вибір нового матраца? 
Сьогодні разом з вами, постараємося розібратися в цьому питанні. 
6 етапів як обрати матрац  
Вибір нового матраца може бути непростим завданням. У цьому огляді  зазначені найважливіші теми, які вам потрібно знати при виборі матраца.

1) Для початку визначимо термін служби матраців з різними наповнювачами (це видно на фото 2). При виборі нового матраца звертайте увагу на термін служби, а так само зверніть увагу скільки років служить ваш матрац і може його Пора замінити! 
Якщо ви неспокійні, прокидаєтеся від болю, не спите всю ніч або просто не відчуваєте себе добре відпочившими, можливо, прийшов час подумати про заміну вашого матраца.

 

 

2) Який тип матраца мені потрібен? 
Тип матраца, який потрібен кожній людині, залежить від особистих переваг. З такою великою кількістю типів матраців, часто це може бути найскладнішим вибором. Нижче, виділимо найпоширеніші типи матраців. 
 

Піна Пам'яті 

Властивості і переваги Memory foam: 
1. Підвищена гнучкість і адаптація до форми тіла. 
2. Відсутній тиск на плечі, стегна, коліна і інші контактні частини тіла. 
3. Містить антибактеріальний ефект, в ньому не заведуться кліщі або бактерії 
4. Регулювання теплообміну. 
5. Служить значно довше за рахунок відсутності таких явищ як просідання, ерозії та ін. 
6. Містить гіпоалергенні властивості. 
Може служити протягом 10 років.

 

Латекс 

У виготовленні матраців з латексу використовується натуральний каучук і практично 90% органічних елементів.
1.гіпоалергенний матеріал, рекомендований алергікам і астматикам; 
2. Не вбирає запахи і не пахне; 
3.в латексних виробах не розвивається бактеріальна флора, що не розлучаються сапрофіти та інші паразити; 
4.не вимагає прання профілактичного чищення, або будь-якого іншого догляду; 
5.завдяки пористої поверхні, в холод зберігає тепло, в спеку не нагрівається. При зміні положення сплячого, сам вентилюється; 
6. Не збивається і не скрипить; 
7.володіє ортопедичними властивостями. Завдяки пружності, заповнює порожнечі, продавлюється в місцях максимального навантаження, при цьому рівномірно розподіляючи тиск. Це сприяє більшій релаксації, правильному кровообігу, і, як наслідок, меншого навантаження на серцеві м'язи. 
Може служити протягом 20 років.

 

Залежні пружини 

Залежні пружини виготовляється блоком з пружин, що мають чотири-п'ять витків, за силуетом нагадують пісочний годинник. Вони встановлюються по всій поверхні і з'єднуються між собою тонким дротиком. Для виробництва пружин використовують загартовану високовуглецеву сталь. Дріт товщиною 1,2-2,2 мм скручується в витки від 60 до 100 мм. 
Залежно від моделі в якості наповнювача можуть бути наступні матеріали: 
бавовна; 
піна з масажним ефектом; 
вовна; 
кокосова койра; 
еластична піна; 
термовойлок; 
спанбонд; 
Що можна віднести до мінусів 
У вкрай рідкісних випадках, коли блок експлуатується з великими навантаженнями, кріплення може не витримати, зламатися і розпрямити пружину. Міцна пружина прориває і наповнювач, і чохол. Спати в цьому місці буде вже неможливо. 
Ортопедичні властивості системи Боннель недостатньо досконалі 
Матраци з пружинним блоком Бонель згодом продавлюються, що, звичайно, відбивається на їх зручність. Щоб цього уникнути, рекомендується перевертати матрац приблизно раз на пів року. 
Через кілька років у матраца може з'явитися скрип, тому, що під впливом навантаження розхитуються кріплення пружин. 
Може служити протягом 6-8 років.

 

 


Незалежні пружини 

При виготовленні пружинних блоків незалежного типу кожна пружина поміщається в окремий закритий чохол. Потім осередки скріплюються між собою. Подібна технологія відрізняється безшумністю і відсутністю «хвильового» ефекту, характерного для класичних пружинних матраців. 
Рівень ортопедичного ефекту 
За даним показником матраци умовно діляться на 3 категорії. 
1) Економ-класу. З малою кількістю (210 одиниць на 1 м²) пружин великого діаметра (6,5 см) з розрахунку на одне спальне місце. 
2) Стандарт. Сюди відносяться Pocet Spring і його різновиди (225-310 елементів на 1 м²). Стандарт - це середній рівень ортопедичного ефекту в поєднанні з досить хорошим рівнем комфорту. 
3) Покращений. Кількість пружин на 1 м² - 510-1024. Високий ортопедичний ефект, особливо актуальний для людей: які мають захворювання спини; зайва вага; кому за родом діяльності необхідно зазнавати значних фізичних навантажень 
Може служити протягом 10 років.

 

 

 

 

Гібриди 

Гібридом є річ, що складається з двох різних елементів. Стосовно до матраців це означає, що в таких матрацах використовуються  як старі, так і нові технології і матеріали. Гібридні матраци поєднують технології традиційних пружинних і нових без пружинних матраців. Гібридні матраци складаються з пружин (як правило, незалежних) і верхнього шару з піни з ефектом пам'яті або латексу. 
Переваги та недоліки гібридних матраців 
Гібридні матраци є варіацією пружинних, тому всі гідності і недоліки останніх можна віднести і до гібридних. 

Переваги: 
Верхній шар гібридного матраца повторює контури тіла. 
Гібридний матрац дає ні з чим не порівнянне відчуття, яке багатьом подобається. 

Недоліки: 
Гібридні матраци коштують дорожче, ніж матраци такої ж якості. Здебільшого, переплата відбувається через те, що це найсучасніша технологія останніх років. 
Всі виробники прагнуть назвати свої матраци гібридними, тому перед тим, як знайти справжній гібридний матрац доводиться неабияк потрудитися. 
Може служити протягом 8-10 років.

 


3).
Ціна 

У цій галузі більше грошей не завжди означає кращий матрац. 
Кроки для вибору вашого бюджету на матрац 

Ціна не дорівнює якості - пам'ятайте, що ціна на матрац не завжди вказує на його якість, особливо якщо ви робите покупки в магазині. 

Бюджет на 7000 грн - це ідеальний варіант для розміру 160 * 200. Цей ціновий сегмент надає вам безліч варіантів 
Трохи збільште бюджет якщо ви хочете більш якісний матрац і функціональний. Ви можете збільшити бюджет до 10 000 грн. Це дасть вам більше можливостей. 
Якщо говорити про бюджетний варіант, то можна знайти і тут хороший матрац. Однак пам'ятайте, дуже дешеві матраци повинні вас насторожити! 
У цьому ціновому сегменті вам вистачить 2000 Грн для розміру 160 * 200 
Платіть за якість - Пам'ятайте, що цей матрац може і повинен служити 8-10 років. Десятирічний матрац вартістю 10000 грн обходиться 2,74 грн. в день. Не економте на своєму матраці! Ваше здоров'я і сон коштують набагато більше. 4). Яка жорсткість вам потрібна? 
Найчастіше споживачі плутають підтримку з жорсткістю. Матрац, який забезпечує хорошу підтримку, просто означає, що він утримує ваш хребет у правильному положенні, не створюючи точок тиску. Якщо матрац не виконує адекватної підтримки, ви, швидше за все, прокинетеся з болем в тілі. Жорсткість більше пов'язана з тим, наскільки комфортний на дотик матрац. Твердий або м'який, оптимальний рівень жорсткості поєднується з комфортом. 
УВАГА! Визначити зручну жерскість за 5 хвилин у магазині не є правильним рішенням. Ідеальний варіант, вибір двостороннього матраца, де одна сторона буде жорстка, а інша середня або м'яка.

5). В якому становищі ви спите? 
На боці, спині, животі, або в усіх позах по трохи. 
Кожен спить по-своєму, унікально. Велика проблема ... більшість людей не шукають матрац, який підтримує їх стиль сну. Кожна поза має свої специфічні потреби та ідеальний рівень жосткості.

 

Для любителів спати на боці

Кращий матрац для любителя спати на боці - це той, який вирівнює хребет і знімає точки тиску на стегнах і плечах. 
Сплячі, які лежать на боці, не завжди залишаються в одному і тому ж положенні. Багато разів вони обертаються, змінюють положення ніг. Такі любителі потребують матраці з м'яким або середнім рівнем жорсткості, зазвичай в діапазоні 2-3 з 5(де 5 - найжорсткіший). М'який матрац з великою підтримкою допоможе зняти тиск на шию і спину. 

 

Для любителів спати на спині.

Занадто м'який матрац створить точки тиску на спальне місце, котрі дають потрібної кількості твердності, в якому вони потребують.
 Ідеальна жорсткість матраца - це та, яка забезпечує достатню м'якість для усунення точок тиску, але при цьому має велику підтримку. Зазвичай рівень жорсткості в діапазоні 3 (де 5є найбільш стійким) є підходящим. 

 

 

 

Для любителів спати на животі.
З точки зору твердості, сплячі на животі повинні вибрати щось із середньою або злегка більш твердої сторони, близько 3-4 за шкалою твердості (5 - найтвердіша). Цей рівень допоможе уникнути відхилення спини від вирівнювання, а також буде тримати стегна піднятими врівень з плечима. Все, що м'якше, може викликати дискомфорт у ділянці таза і зміщення в нижній частині спини. 

6). Скільки ти важиш? 
Вага може здатися не такою вже важливою, але вона може бути вирішальним при виборі матраца. 
Якщо ви легше 60 кг, зазвичай рекомендують вибрати матрац, який на 0,5-1 бала твердості нижче того, що вам дійсно потрібно. Це пов'язано з тим, що більшість середню твердость оцінюються на основі середньої ваги 80 кг. 
У вас середня вага (60- 80 кг) і хочете середню жорсткість (3) - ви перебуваєте в солодкому місці ринку. Більшість матраців призначені для спальних місць середньої жорсткість . Все, що завгодно в універсальному діапазоні комфорту або будь-який матрац, що характеризується як середній, або жорсткий 4-5, дуже ймовірно, буде відмінно підходити, а ось м'які матраци (підійдуть тільки якщо ви любите спати на боці), для всіх інших положень це створить негативну ситуацію для підтримки матраца для вас. 

Ви важче 90 кг і хочете середню жорсткість (3) - більш важка вага надає більший тиск на матрац, тому вам потрібно пристосуватися до цього. Вам ідеально підійдуть Гібридні матраци. А також, якщо ваша вага понад 120 кг, для вас спеціально зробили матраци з подвійними пружинами (і різними наповнювачами), які відмінно підтримують і мають середню жорсткість.

 

Дайте відповідь на питання і ми допоможемо підібрати матрац саме для вас

 

 

 

Попередні статті