Кошик
13 відгуків
Ліжка з дерева від виробникаПерейти в каталог

ЯК ОБРАТИ МАТРАЦ ДЛЯ Молодят - КЕРІВНИЦТВО 6 КРОКІВ


Як вибрати Кращій матрац для Молодят.

Вибір правильного матраца для себе може бути складним. Вибір правильного матраца для вас і партнера може бути абсолютно копіткою. Існує цілий ряд факторів і переваг, які слід враховувати при покупці матраца для двох.

Збалансувати потреби двох людей і знайти матрац, який підходить вам обом, є складним завданням. І не забувайте, що вам також знадобиться матрац, досить великий, що підходить для любові і досить тихий, щоб ви не турбували свого партнера кожен раз, коли прокидаєтеся рано.

Чи відчуваєте себе розбитим?

Розслабтеся. Ми тут, щоб допомогти вам.Керівництво щодо купівлі матраца для пар.

Які ключові чинники для пошуку кращого матраца для пар?
Коли ви починаєте дивитися на всі доступні матраци, може бути важко навіть зрозуміти, з чого почати. У цьому розділі ми представимо ключові фактори, на які вам слід звернути увагу, щоб визначити найбільш підходящі для вас варіанти.
1) Розмір матраца
Може бути, вам подобається обійматися з коханим. Може бути, вам подобається ваш простір вночі. Або, може бути, ви хочете варіант, поєднати обидва.
У будь-якому випадку, ваш розмір матраца матиме значення.

Матраци доступні в декількох стандартних розмірах, починаючи від двоспальних до Євро. Якщо двоє дорослих ділять ліжко,
ми рекомендуємо використовувати хоча б матрац розміру "150-200". Цей розмір пропонує досить місця для сну на двох,
але не залишає додаткового місця для потенційних відвідувачів (дітей або домашніх тварин).

При розгляді питання про те, який розмір краще всього підійде для вашої ситуації, також враховуйте простір в кімнаті.

 

2) Ізоляція руху
Під ізоляцією руху розуміється то, наскільки добре матрац ізолює або поглинає рух і наскільки добре він утримує рух від досягнення вашого партнера. Якщо матрац має хорошу ізоляцію руху, ви з меншою ймовірністю будете турбувати свого партнера, коли ви міняєте положення або встаєте з ліжка серед ночі.

З іншого боку, якщо матрац має погану ізоляцію руху і допускає велику передачу руху, ці зрушення будуть відчуватися людиною на іншій стороні ліжка.

Якщо хтось із вас або ви дуже часто пересуваєтеся вночі або схильні до легкого сну, ізоляція руху повинна бути головним фактором при виборі.

3) Твердість
Твердість ставиться до того, що відчуває матрац, коли ви лягаєте на нього. Твердість матраца зазвичай оцінюється за шкалою від 1 до 5 (дуже жорсткий).

Твердий матрац буде забезпечувати опір і не буде прогинатися, коли вага знаходиться на ньому. М'який матрац дозволить зануриться в себе вашому тілу.

Немає правильної  чи неправильної відповіді в жорсткості. Це все питання особистих переваг. Ступінь твердості, яка здається найбільш комфортною, зазвичай залежить від росту, ваги і типового положення для сну. Це може ускладнити ситуацію, коли ви намагаєтеся розмістити двох різних людей.

Якщо ви і ваш партнер в кінцевому підсумку отримуєте абсолютно різні уявлення про те, що зручно, є матраци, які пропонують подвійні зони комфорту з різними рівнями жорсткості по обидва боки одного й того ж ліжка.

4) Служба підтримки
Підтримка - це те, що допомагає вашому тілу вирівнятися, поки ви лежите в ліжку, контролюючи, наскільки різні частини вашого тіла опускаються на матрац.

Підтримка залежить від кожної частини матраца і від того, наскільки добре він підтримує правильне вирівнювання хребта. Без належної підтримки ви, ймовірно, будете відчувати незручний сон і прокидаєтеся з болями, особливо в спині.

Коли на матраці сплять двоє людей, необхідна велика чуйність і постійна підтримка, щоб витримувати більше стиснення.
 

5) Любов, кохання
Більше ніж просто сон відбувається на матраці. Коли ви спите з коханим, вам потрібно переконатися, що ваш матрац підходить і сприяє Любові. Це в першу чергу функція чуйності і руху.

Матрац, який є пружним і швидко реагує на рух, має тенденцію бути більш пружним і, отже, краще для Любові. Матрац, який повільно пристосовується або пристосовується до тиску, зробить рух повільніше і складнішим.
Також розгляньте ці особливості матраца, які грають роль для Кохання у задоволення:

Шум: скрип може відволікати
Довговічність: регулярна сексуальна активність, імовірно, скоротить термін служби матраца, тому важливо враховувати довговічність і якість матеріалів.
Амортизація: Вам знадобиться матрац, досить товстий, щоб підтримувати різні рухи, залишаючись при цьому комфортним.
Підтримка краю: Підтримка краю відноситься до посилення по периметру ліжка. Матрац буде хорошою опорою краю, буде підтримувати постійну поверхню по всьому матрацу, а це означає, що все ліжко буде підходити для Кохання.


6) Регулювання температури
Багато тепла відбувається, коли дві людини ділять ліжко. Те, що відбувається з цим теплом, багато в чому пов'язано з матрацом, який ви обрали.

Матеріал і конструкція матраца будуть впливати на те, як він зберігає і перерозподіляє тепло. Деякі ліжка забезпечують вентиляцію і повітряний потік, дозволяючи теплу виходити з матраца. Інші, як правило, затримують тепло, що може привести до незручного і неспокійного сну.
Загалом, пружинні матраци для цього найкрутіші. Ці матраци використовують систему підтримки пружин, яка враховує більшу вентиляцію. Навпаки, матраци з ефектом пам'яті, як відомо, утримують тепло.

Так Який же тип матраца найкраще підходить для пар?
Кожен з факторів, що обговорюються вище, залежить від типу матраца. Давайте тепер подивимося на різні типи матраців і як вони складаються для пар.

Піна
Піна з ефектом пам'яті реагує на тепло і тиск, надає форму тіла сплячого. Це забезпечує «індивідуальну» підтримку і скидання тиску. Матрац піни пам'яті використовується пінопласт високої щільності, щоб створити своє ядро ​​підтримки, який покритий зверху шар піни пам'яті, яка зазвичай становить 25-40 відсотків від матраца.

Середня ціна:
Матрац з ефектом пам'яті буде коштувати від 7000 до 15000 грн ( під розмір 160*200). Ціна буде варіюватися в залежності від типу, кількості і щільності піни, використовуваної в матраці.

Добре для пар:
Матраци з ефектом пам'яті більш довговічні, ніж матраци з пружинами.
Піна з ефектом пам'яті забезпечує чудову ізоляцію руху, тому вас не будуть турбувати нічні рухи вашого партнера.
Пінні матраци дуже тихі.
Варіанти подвійної жорсткості частіше зустрічаються в пінопластових ліжках.
Погано для пар:
Піна з ефектом пам'яті популярна, тому що вона відповідає вашому тілу. Ця ж властивість означає, що вона, ускладнює рух під час кохання.
Піна з ефектом пам'яті утримує тепло, що може стати причиною незручного нічного сну.
Там зазвичай не посилена опорна кромка в матраці з піни.

 

Латекс
Латексні матраци зазвичай виготовляються з 100-процентного латексу з використанням декількох шарів цього гумового матеріалу з різним ступенем щільності і м'якості.

Латексна піна виходить з соку каучукових дерев.

Середня ціна:
Ціни на матрац з латексу будуть варіюватися від 7000 до 12000 грн. ( під розмір 160*200), в залежності від кількості та типу латексу, використовуваного в ліжку.

Добре для пар:
Латексні матраци забезпечують надійну ізоляцію рухів, не даючи рухам вашого партнера вплинути на вашу сторону ліжка.
Латекс взагалі дуже тихий.
Латексний матрац має еластичність, що підходить для кохання.
Латекс має тенденцію бути міцним і довговічним матеріалом.
Можливі варіанти подвійної жорсткості від деяких виробників.
Погано для пар:
Як правило, латексний матрац не пропонує посилену підтримку краю.
Латекс може бути важким для переміщення.
Латекс, як правило, більш дорогий варіант.

 

Пружинний
Матраци з незалежними пружинами є найбільш популярними. Вони мають опорний сердечник, що складається зі сталевих витків або пружин. Ці пружини мають різну товщину а, отже, доступні в різних варіантах жорсткості.

Пружини зазвичай амортизуються і поміщається в окремий закритий чохол, а потім покриваються комфортним шаром. Цей шар зазвичай має товщину всього кілька см. і може бути виготовлений з різних матеріалів, включаючи піну або латекс.

Середня ціна:
Ймовірно, найбільш доступним варіантом буде матрац з пружинами, починаючи з 1700 грн ( під розмір 160*200) доларів. Середня ціна за незалежними пружини становить від 4000 грн ( під розмір 160*200)
Добре для пар:
Легко вибрати перевагу вашої твердості.
Конструкція сердечника підтримки дозволяє потоку повітря і вентиляції, і тому сон охолоджує в ночі.
Матраци з незалежними пружинами зазвичай пропонують кращу доступну підтримку краю.
Погано для пар:
Внутрішні пружинні матраци мають тенденцію провисати з часом у міру зносу пружин. Особливо це може бути проблемою під вагою двох.
Конструкція пружин призводить до поганої ізоляції руху. Це означає, що ви з більшою ймовірністю помітите руху вашого партнера протягом ночі.
Матраци з внутрішніми пружинами часто можуть бути гучними через їх систем сталевої пружини.
Гібридний
Гібридний матрац використовує ту ж саму конструкцію пружин в своїй основі підтримки, але вона йде з різним наповнювачем. Саме товщина цих комфортних шарів відрізняє його від типового пружинного матраца. Гібриди створені для того, щоб поєднувати комфорт піни з традиційним відчуттям внутрішньої пружини.

Середня ціна:
Гібриди варіюються від 4500 грн. ( під розмір 160*200). Ціна буде залежати від типу і товщини пружин в системі підтримки, а також від товщини і матеріалів, використовуваних в шарі комфорту.

Добре для пар:
Перехідні або комфортні шари зазвичай не заважають гібридним матрацам зберігати відчуття бадьорості, що робить їх цілком придатними для кохання.
Додаткові шари піни забезпечують зняття точки тиску, але не утримують тепло, як матрац, який в основному зроблений з піни.
Ви отримуєте кращу ізоляцію руху з гібридом, так що рухи вашого партнера не будуть настільки помітні.
Можна знайти варіанти подвійної жорсткості.
Погано для пар:
Оскільки він використовує систему підтримки пружинами, ви все одно можете випробувати провисання з гібридним матрацом.
Гібриди, як правило, є одним з найбільш дорогих матраців.
.

Висновок.
Молодій родині треба враховувати при виборі матраца: свої бажання, побажання і звички свого партнера, а так само врахувати, що незабаром у вас може з'явитися малюк.
Матрац повинен бути надійним, екологічним, зручним, для всієї сім'ї.
Наші фахівці допоможуть вам вибрати матрац який буде радувати всіх усю ніч

Особистий менеджер т. 0974033032, 0636342237 ( вайбер) 

 

Попередні статті